Rekonstrukce bytových jader

Rekonstrukce bytových jader je založena na pečlivém zvážení použití vhodných materiálů včetně barevného řešení nového povrchu obkladového materiálu. Návrh je konzultován ve spolupráci s investorem s použitím vysoce kvalitních materiálů.

Rekonstrukce bytových jaderPro klienty zajišťujeme komplexní servis, který zahrnuje konzultaci, zaměření a zpracování projektové dokumentace. Rekonstrukci bytového jádra dělají školení odborníci s dlouholetými zkušenostmi. Zajistíme kompletní proces od vybourání starého bytového jádra včetně odvozu a ekologické likvidace veškerého stavebního odpadu. Následuje kompletní vystavění nového jádra.

Našim klientům odborně poradíme s volbou vhodné dlažby, obkladů i sanitárního vybavení. Podle dispozic a náročnosti celková rekonstrukce trvá v řádu dnů s přihlédnutím na dodržení kvality služeb. Nové příčky vyzdíme z kvalitních pórobetonových tvárnic a v průběhu osadíme i zárubně. Provedeme důslednou instalaci rozvodů vody, odpadu a elektroinstalace včetně nového elektrorozvaděče.

Štukování zdiva probíhá za pomocí armovací tkaniny s perlinkou. Zbrousíme nerovnosti a natáhneme jemnou vnitřní omítku pod obklady. Provedeme nivelaci k vyrovnání podlahy včetně hydroizolace v místech pokládky nové dlažby. Obklad stěn probíhá do požadované výšky a zvolené struktury. Provádíme i malířské i lakýrnické práce. Pokládka dlažby se provádí na odizolovanou podlahu a po jejím zaschnutí provedeme spárování dlažby i obkladů.

Konzultace rekonstrukce bytového jádra zdarmaProvádíme také montáž sádrokartonových stropů nebo minerálních podhledů, montáž WC i usazení umyvadla, vany či sprchového koutu dle vašeho výběru a napojení na odpady. Ke konci nainstalujeme osvětlení, vypínače a zásuvky. V rámci dokončovacích prací provedeme také kompletaci zařizovacích předmětů, veškeré dokončovací práce a závěrečný úklid.

Předání proběhne včetně předávacího protokolu, revizní zprávy, protokolu o realizaci tlakové zkoušky vodovodních rozvodů, zkoušce těsnosti kanalizačních rozvodů, protokolu o likvidaci odpadu včetně prohlášení zhotovitele o použití materiálů a technologií v souladu s §156 (183/06 sb.).

Máte zájem o rekonstrukci bytového jádra? Napište nám a domluvíme si nezávaznou schůzku.

 

Reference

Reference domu
 
Reference domu
 
Reference domu
 
 
Zobrazit všechny reference
 
Kontaktujte nás
 

Martin Morávek
+420 777 758 958
info@damar.cz

Mizerovská 390/15
Karviná - Mizerov, 733 01
IČ: 73185370
DIČ: CZ7704115078