Zateplení fasád

Zateplení fasád se zaměřením na rodinné domy je naší hlavní činností. Zajistíme vyřízení dotace "Nová zelená úsporám". Díky dotaci ušetříte až stovky tisíc korun. Ke každému z našich zákazníků vždy přistupujeme individuálně a snažíme se maximálně vyjít vstříc jeho konkrétním potřebám.

Proč využít zateplení fasád od nás?

Zateplení domu

Používáme pouze kvalitní materiály od renomovaných výrobců a nabízíme tak naprosto profesionální kvalitu. Díky dlouholetým zkušenostem a efektivitě práce jsou naše ceny velmi příznivé.

Zateplením fasády získáte:

  • úsporu nákladů na vytápění
  • snížení tepelných ztrát
  • snížení akustického zatížení způsobeného venkovním prostředím
  • ochranu obvodového pláště před atmosférickými vlivy
  • nový vzhled fasády
  • zamezení vzniku plísní
 

Trendem posledních let je šetření nákladů na bydlení. Neplatí to jen o stále účinnějších a ekologicky méně náročných domácích přístrojích, programovatelných systémech vytápění, ale také o stavebních úpravách budov. Nejčastěji se jedná o výměnu oken, izolování střech a také zateplení fasád.

Proč zateplit fasádu?

Zateplení fasádObvodové zdijsou důležité nejen pro statiku a estetický vzhled objektu, ale velmi výrazně ovlivňují také tepelný komfort bydlení, a to nejen v zimě, ale i v létě. Díky vhodně vybranému stavebnímu materiálu a kvalitnímu provedení lze zateplením fasády snížit tepelné ztrátu objektu až o polovinu a náklady na vytápění v závislosti na topném systému o 25 až 40%.

Stejně tak lze zateplením fasády velmi podstatně snížit hladinu hluku, který do domu proniká z venku, a také snížit vlhkost a riziko vzniku plísní. V neposlední řadě se zvýší kvalita domu i z hlediska energetické náročnosti, takže když se ho majitel rozhodne prodat či pronajmout, bude jeho energetický štítek uvádět příznivější informace než před zateplením. 

Druhy zateplení

Zateplení domu - konzultace zdarmaZateplení fasád se dělí na dvě základní skupiny, a to kontaktní a provětrávané. U kontaktních zateplené lze použít polystyren nebo jiné izolační desky, nebo minerální vlnu v podobě lamel, které se lepí přímo na fasádu, pak se desky mechanicky ukotví a omítnou tenkou vrstvou omítky. Čím větší tloušťka izolačního materiálu, tím lepší tepelné vlastnosti budovy. Pro parametry nízkoenergetického či pasivního domu je například u polystyrenu třeba použít vrstvu 30 cm silnou.  Kontaktní zateplení lze využít jak na zděné domy, tak i na některé typy dřevostaveb.

Provětrávané fasády se používají stále častěji. K upevnění izolačního materiálu není třeba žádné lepidlo ani jiný roztok, upevnění je výhradně mechanické a tak lze tuto metodu využít bez ohledu na roční období. Používají se izolační desky z minerálních materiálů, skelné vlny i tzv. kamenné desky.

Zdarma přijedeme až k vám

Navrhneme vám nejvhodnější způsob zateplení a vypracujeme cenovou nabídku.

Budeme rádi, pokud si pro zateplení fasády svého domu vyberete právě nás. Kontaktujte nás.

 

Reference

Reference domu
 
Reference domu
 
Reference domu
 
 
Zobrazit všechny reference
 
Kontaktujte nás
 

Martin Morávek
+420 777 758 958
info@damar.cz

Mizerovská 390/15
Karviná - Mizerov, 733 01
IČ: 73185370
DIČ: CZ7704115078