Výměna oken a dveří včetně vchodových

Mezi naše přední služby patří výměna oken a dveří. Všechny námi používané druhy oken a dveří vlastní příslušné certifikáty CE, které potvrzují shodu s nejpřísnějšími evropskými normami. Plastová okna a dveře jsou vyrobena z nejlepších profilů, Brügmann a Gealan, dostupných na evropském trhu. Standardně dodávané špičkové ovládací kování Winkhaus activPilot zajišťující bezzávadnou funkci.

Brügmann AD

plastová okna Morava

Okna vyrobená v systému Brügmann AD jsou 5 ti komorovým modelem. Jde o nový systém s velmi dobrou statikou, který se vyznačuje dlouhou životností a vysokými technickými parametry. Mají masivní rám a vhodně tvarovanou ocel zvyšující pevnost. Při použití 2 komorového svářeného těsnění zvyšují tepelnou a akustickou těsnost až o 50%.

Gealan S 8000 IQ

Ekonomická efektivnost je principem i profilového systému Gealan S 8000 IQ. Při konstrukci tohoto systému bylo použito takzvané dorazové těsnění s konstrukční hloubkou 74 mm. S 8000 IQ se dodává dle výběru se 4 komorami, 6 komorami i 7 komorami.

 

Vícekomorové okenní profily mají vysokou tepelnou izolaci a promyšlenou konstrukci zabraňující nežádoucím tepelným ztrátám. Ocelová výztuha má protikorozní úpravu a pohybuje se v závislosti na velikost a statické namáhání oken od 1,5 mm do 2,0 mm.

Winkhaus activPilot

výměna oken a dveří na doměStandardně dodávané špičkové ovládací kování Winkhaus activPilot zajišťující bezzávadnou funkci.

Kování Winkhaus activPilot Concept, které je určené pro otevíravě-sklopná okna v sobě dokáže spojit nadstandardní funkčnost, vysokou bezpečnost a stejně tak vysoký komfort ovládání. Je specifické svým moderním designem, kdy zaručuje vysokou estetiku a inovativní vzhled. Námi zvolený activPilot Concept má široké využití a lze jej použít prakticky ve všech vyskytujících se okenních profilech, které jsou na trhu dostupné.

Tento inovativní systém uzavírání, který funguje za pomocí osmihranných bezpečnostních čepů, které jsou ve tvaru hříbků. Velmi jednoduše a účinně umožňuje zvýšení úrovně vaší bezpečnosti.

 

V případě potřeby je možné zvýšit úroveň tohoto bezpečnostního kování až do třídy RC2/RC2N a to pouhou výměnou dodávaných standardních proti-plechů za plechy bezpečnostní, dále pak přidáním další ochrany proti odvrtání GP a také formou uzamykatelné okenní kliky.

Proč měnit okna a dveře

active pilotMezi hlavní důvody pro výměnu oken a dveří patří zejména zlepšení funkčnosti i estetičnosti, zamezení úniku tepla z interiéru, omezení hlučnosti pronikající zvenčí.

Při výměně oken je také vhodné uvažovat o zateplení fasády, což se doporučuje, aby se dokázalo zamezit tvorbě tepelných mostů. Je výhodné rekonstruovat daný objekt jako celek současně s výměnou oken a dveří.

Výměnou vstupních dveří a oken dosáhnete nejen zlepšení estetického vzhledu, ale zlepšíte také bezpečnostní hranici mezi exteriérem a interiérem, kde zaručíte ochranu vašeho majetku. Vysoce kvalitní vstupní dveře vám zaručí úsporu energie za vytápění a vysoký komfort.

Při provádění rekonstrukcí všech typů domů či bytů je vhodné a ekonomicky výhodné vyměňovat stará okna i dveře za nová, moderní a více těsnící a bezpečná.

Díky novým oknům a dveřím můžete své náklady za energie výrazně snížit v bytech i rodinných domech.

Výměnu oken a dveří včetně těch vchodových provádíme podle předchozího zaměření a zpracování nabídky. Dodáváme a následně montujeme okna pouze od námi vyzkoušených vysoce kvalifikovaných dodavatelů, poskytujících nadstandartní záruky a certifikace na své výrobky. Dokážeme dodat okna i dveře všech typů, velikostí i barev včetně veškerého příslušenství. Patří sem žaluzie, sítě proti hmyzu a zejména parapety. Montujeme je vždy tak, abychom vyhověli vašim požadavkům a časovým možnostem. Po výměně oken nebo dveří je zapotřebí většinou provést také sádrokartonářské práce (v závislosti na typu zdiva).

V případě zájmu o výměnu oken i dveří a získání více informací nás neváhejte kontaktovat. Dokážeme pro vás najít to správné a nejvhodnější řešení přímo na míru.

 
 

Reference

Reference domu
 
Reference domu
 
Reference domu
 
 
Zobrazit všechny reference
 
Kontaktujte nás
 

Martin Morávek
+420 777 758 958
info@damar.cz

Mizerovská 390/15
Karviná - Mizerov, 733 01
IČ: 73185370
DIČ: CZ7704115078