Služby

 

Zateplení fasád

Zateplení fasád se zaměřením na rodinné domy je naší hlavní činností. Zajistíme vyřízení dotace „Nová zelená úsporám“. Díky dotaci ušetříte až stovky tisíc korun. Ke každému z našich zákazníků vždy přistupujeme individuálně a snažíme se maximálně vyjít vstříc jeho konkrétním potřebám.


 

Nátěry a čištění fasád

Fasáda je pro dům tím, co pro člověka šaty. Poznávacím znamením a také designovým prvkem. Na vzhled fasády může mít vliv celá řada věcí, zejména lokalita, podnebí, intenzita dopravy v okolí, ale také to, čím se v domě a jeho blízkosti topí.


 

Sádrokartonářské práce

Provádíme sadrokartonářské práce s použitím značkových metriálů firmy KNAUF a RIGIPS, včetně malířských prací v interiéru. Díky letitým zkušenostem a použitím kvalitních materiálů umíme dosáhnout profesionální kvality za příznivé ceny. Rádi pro Vás vypracujeme návrh technologie řešení, cenovou nabídku a provedeme realizaci díla k Vaší maximální spokojenosti.


 

Výměna oken a dveří včetně vchodových

Mezi naše přední služby patří výměna oken a dveří. Všechny námi používané druhy oken a dveří vlastní příslušné certifikáty CE, které potvrzují shodu s nejpřísnějšími evropskými normami. Plastová okna a dveře jsou vyrobena z nejlepších profilů, Brügmann a Gealan, dostupných na evropském trhu. Standardně dodávané špičkové ovládací kování Winkhaus activPilot zajišťující bezzávadnou funkci.


 

Rekonstrukce bytových jader

Rekonstrukce bytových jader je založena na pečlivém zvážení použití vhodných materiálů včetně barevného řešení nového povrchu obkladového materiálu. Návrh je konzultován ve spolupráci s investorem s použitím vysoce kvalitních materiálů.


 

Sanace zdiva, vnitřní zateplení bez parozábrany

Provádíme sanace zdiva soklů jak v interiéru, tak v exteriéru sanačně tepelně izolační omítkou SANAVER. Dále pak návrh vhodné technologie odstranění plísní a vlhkostních map s použitím vnitřního zateplení TEX THERM IN bez parozábrany.

 

Reference

Reference domu
 
Reference domu
 
Reference domu
 
 
Zobrazit všechny reference
 
Kontaktujte nás
 

Martin Morávek
+420 777 758 958
info@damar.cz

Mizerovská 390/15
Karviná - Mizerov, 733 01
IČ: 73185370
DIČ: CZ7704115078