Sanace zdiva, vnitřní zateplení bez parozábrany

Provádíme sanace zdiva soklů jak v interiéru, tak v exteriéru sanačně tepelně izolační omítkou SANAVER. Dále pak návrh vhodné technologie odstranění plísní a vlhkostních map s použitím vnitřního zateplení TEX THERM IN bez parozábrany.

Vnitřní zateplení se v současnosti používá čím dál častěji. Probíhá na bázi kapilárně aktivních materiálů, které tolerují vznik kondenzátu podle ČSN 73 0540-2. V případě, že zateplení venkovní fasády není možné, dokáže vyřešit mnoho potíží. Zateplování rodinných domů je velice efektivní, dají se zateplit i jednotlivé byty v cihlových nebo panelových domech. Pomocí vnitřního zateplení lze zde individuálně zateplit i jednu místnost nebo jeden byt. 

SANAVER – 2 v 1 -  sanace a tepelná izolace v jedné omítce 

sanace zdiva

Speciální sanační omítka má tepelně-izolační vlastnosti a je určená pro povrchovou úpravu stěn a to jak ve vnitřním, tak i vnějším prostředí. Hodí se jako podkladová omítka i finální povrchová úprava. Nejčastěji se využívá při rekonstrukci objektů, členitých prvků fasád, jako omítkový systém novostaveb z tepelně izolačního zdiva.

Směs vytváří plastickou maltu a zajišťuje až 40 % úsporu tepla a ochranu objektů před atmosférickými vlivy. Má hydrofobní a paropropustné vlastnosti a napomáhá odstranit vlhkost. Zamezí vzniku plísní a to jak na povrchu stěn, tak i uvnitř konstrukce. Zaručí zdravé a bezpečné prostředí.

SANAVER zaručí úsporu na vytápění při jeho vnitřní aplikaci. Je prodyšná a zaručí tepelnou pohodu. Nahrazuje částečně i akumulaci stěn. Při větrání nedochází k prudkému zchlazení vašeho interiéru, omítka zůstává stále teplá a má tak i velmi rychlý náběh teplot v prostoru, který je vytápěn. Stěny s omítkou SANAVER nepohlcují teplo, ale částečně jej odrážejí, izolují a zadržují uvnitř interiéru.

Vnitřní zateplení TEX THERM IN bez parozábrany 

Konzultace zdarma

Kapilárně aktivní vnitřní zateplení bez parozábrany dokáže vyřešit problémy s plísněmi a odstranit tepelné mosty a vlhkostní mapy. Perfektně se hodí k zateplení starších domů i fasád nových staveb, které mají architektonicky hodnotnou fasádu v podobě pohledového betonu.

Provede vlhkostní sanaci mokrého a zasoleného zdiva, které je zasažené vlhkostí a plísní. Hodí se také do sklepení. Zaručí rychlé a efektivní vytápění objektů jako jsou chaty, chalupy a rozměrné haly. Přispěje k udržení vlhkostního klimatu místnosti a účinně sníží náklady na vytápění, naprosto srovnatelně s venkovním typem zateplení. Zachová prodyšnost stěn.

K zajištění správné funkce systému je třeba individuálně oprávněnou osobou posoudit každý systém vnitřního zateplení, aby nedocházelo k nestacionárnímu šíření vlhkosti v konstrukci. Vnitřní zateplení TEX THERM IN bez parozábrany je vyrobeno z čistě přírodních surovin, s tvarovou stálostí, mechanickou odolností, výbornou paropropustností, nehořlavostí a s jednoduchou formou aplikace.

Máte zájem o vnitřní zateplení? Kontaktujte nás pro nezávaznou konzultaci ZDARMA.

 
 

Reference

Reference domu
 
Reference domu
 
Reference domu
 
 
Zobrazit všechny reference
 
Kontaktujte nás
 

Martin Morávek
+420 777 758 958
info@damar.cz

Mizerovská 390/15
Karviná - Mizerov, 733 01
IČ: 73185370
DIČ: CZ7704115078